O nas

MISJA

Firma OTEL od początku istnienia za cel stawiała sobie długotrwałą współpracę z Klientami opartą o wzajemne zaufanie i dobre relacje. Niezmiennie od lat tworzymy ślusarkę aluminiową kładąc nacisk na najwyższą jakość. Rynek nieustannie się zmienia i rozwija a my mamy tę przyjemność, aby go współtworzyć. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować unikalny Zespół profesjonalnych i zaangażowanych pracowników co jest kluczowe we wsparciu Klienta podczas całego procesu inwestycyjnego.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy dzięki któremu mamy możliwość realizować niestandardowe i indywidualne rozwiązania, a także świadczyć usługi prefabrykacji na najwyższym poziomie.

Pracujemy z pasją, energią oraz szacunkiem dla ludzi i środowiska.

Będzie nam miło, jeśli zechcecie Państwo dołączyć do grona naszych klientów.

Andrzej Grzegorzewski
Prezes Zarządu Otel Sp. z o.o.

30 LETNIA HISTORIA

Firma Otel Sp. z o.o. istnieje na rynku nieustannie od prawie 30 lat. Początki systemów aluminiowych na polskim rynku były trudne. Dostępne lokalnie rozwiązania nie dawały gwarancji najwyższej jakości co od zawsze było dla firmy priorytetem. W taki sposób firma Otel otworzyła się na rynki zachodnie i zaczęła pracę na systemie Ponzio. Współpraca ta w perspektywie czasu przyczyniła się do powstania Ponzio Polska w bardzo bliskim sąsiedztwie siedziby naszej firmy, która mieści się w Cekanowie k. Płocka.

Przez cały okres rozwoju firma nieustannie zwiększała skalę swoich działań zarówno poprzez zwiększanie produkcji, jak i rozwój w zakresie technicznym na realizowanych projektach inwestycyjnych. To wszystko pozwoliło nam na kolejne współprace, co aktualnie pozwala nam na realizację inwestycji w oparciu o systemy: Ponzio, Aluprof, Reynaers i Schüco.

Przez minione lata były to setki zleceń i dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych fasad aluminiowych.
Wybrane realizacje dostępne są w galerii realizacji.

WARTOŚCI

Jakość
Dbamy o to, aby wszystkie działania naszej firmy wyróżniały się najwyższą jakością. Staramy się wychodzić naprzeciw klientom i ich oczekiwaniom.
Rozwój
Dzięki niemu możemy realizować potrzeby rynku. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszego zespołu. To dzięki wykwalifikowanej kadrze z każdym rokiem możemy osiągać więcej.
Relacje
Dobre relacje to klucz do sukcesu. Na poziomie wewnętrznym pozwala nam to pracować w przyjaznej atmosferze. Na zewnątrz wpływa to budowanie stałej i długotrwałej współpracy z kontrahentami.

Zaangażowanie
Każdy projekt jest dla nas ważny. W pełni angażujemy się we wszystkie realizowane inwestycje- zarówno małe jak i duże.
Odpowiedzialność
Wiemy jak ważne są dla Inwestorów kwestie finansowe i terminowe. Dlatego też odpowiedzialnie podchodzimy do zapisów umownych i zawsze staramy się wywiązywać ze wszystkich ustaleń.
Bezpieczeństwo
Poczucie bezpieczeństwa pozwala nam osiągać wewnętrzny spokój, który jest niezbędny do osiągnięcia pozostałych wartości. Dbamy o to, aby nasze otoczenie dawało nam bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne.

WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Firma OTEL to nieustanny rozwój i chęć współtworzenia rynku fasad aluminiowych na najwyższym poziomie. Na najbliższe lata zaplanowane są realizacje kolejnych inwestycji. Wielu zadowolonych Inwestorów wraca do nas z chęcią współpracy na kolejnych projektach.

Najbliższe lata to także rozbudowa naszej siedziby. To działanie, które pozwoli nam na jeszcze szybszą i nowocześniejszą obsługę inwestycji.
Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów, możemy tę przyszłość budować razem!